klinikawizjiestetycznej.pl

Zdrowy styl życia

Zakupy i wizyta u kosmetyczki w jednym
Lifestyle

Zakupy i wizyta u kosmetyczki w jednym… online? Z modułem IMAS to możliwe!

Jeśli lubisz zakupy internetowe, a jednocześnie cenisz sobie fachowe doradztwo kosmetyczne, Inteligentny Moduł Analizy skóry to rozwiązanie dla Ciebie! Sprawdź, dlaczego warto wzbogacić o nie sklep internetowy z kosmetykami.

Kosmetyczka online? Z IMAS to możliwe!

Moduł IMAS działa jak wirtualny specjalista i doradca. W jednym! Jak to możliwe? To proste – IMAS wykonuje analizę skóry online na podstawie zdjęcia, dzięki czemu poznaje jej rodzaj i kolor i może zaproponować najskuteczniejsze kosmetyki. Dzięki zastosowaniu technologii Machine Learning moduł uczy się na podstawie swoich doświadczeń. Oznacza to, że z każdą kolejną wizytą klienta w Twoim sklepie IMAS będzie coraz lepszy i coraz skuteczniejszy! A to w prosty sposób przełoży się na satysfakcję klientów, którzy będą wracać do twojego sklepu i robić w nim regularnie zakupy.

Jak działa Machine Learning?

Rozwiązania oparte na samouczeniu się maszyn to narzędzia słynące z efektywności i bezawaryjności, a także z tego, że gwarantują duże oszczędności. To oznacza, że inwestycja w moduł jest opłacalna, a kupione narzędzie będzie działać w niezawodny sposób przez długi czas, wciąż się doskonaląc i rozwijając. To możliwe dzięki odpowiednio zaprogramowanej sztucznej inteligencji, która na podstawie zbieranych danych podejmuje coraz lepsze decyzje i podejmuje coraz trafniejsze decyzje. W praktyce przekłada się to na satysfakcję klientów sklepu i większą sprzedaż. Takich jak Inteligentny Moduł Analizy Skóry, który może znaleźć się także w twoim sklepie.

IMAS – narzędzie do każdego sklepu z kosmetykami?

Zdecydowanie tak! Program nie tylko pomaga zwiększyć sprzedaż, lecz także pozytywnie wpływa na satysfakcję klienta z wizyty w sklepie i przyspiesza jego decyzję zakupową. To narzędzie, które czerpie z dotychczasowych doświadczeń, pozwalających mu się doskonalić, a także bazuje na emocjach. Inteligentny Moduł Analizy Twarzy jest tak zaprogramowany, aby każdy klient, który zajrzy na Twoją stronę i skorzysta z modułu, poczuł się doceniony i otoczony opieką – jak podczas wizyty na przykład u kosmetyczki lub innego specjalisty. To dlatego każdy etap korzystania z narzędzia został starannie dopracowany. Co ważne, IMAS działa szybko, więc nie wywoła zniecierpliwienia u klientów i pozwali utrzymać ich uwagę na tyle długo, by otrzymał rekomendację i na jej podstawie podjął decyzję.

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki nowoczesnej technologii – dlaczego warto wybrać IMAS?

  • To wtyczka dedykowana sklepom działających na różnych systemach zarządzania treścią (Worpress, Shopify, Presta i inne).
  • To proste w obsłudze narzędzie do analizy skóry, które pomoże Twoim klientom wybrać najlepszy produkt.
  • To skuteczne samouczące się algorytmy bazujące na tzw. Machine Learning.
  • To prosty model rozliczeń oraz bezpieczeństwo – tak klienta, jak i Twoje.

To po prostu przejrzyste, bardzo intuicyjne narzędzie, które zwiększy satysfakcję z zakupów i sprawi, że klienci zapamiętają Twój sklep na długo. I wrócą do niego! Zapraszamy na biostage.pl i przekonaj się, jak IMAS może poprawić wyniki finansowe Twojej firmy.