klinikawizjiestetycznej.pl

Zdrowy styl życia

Porady

Model Look Chodakowska – doskonały sprzymierzeniec szczupłej sylwetki

Chcesz schudnąć? Nie czujesz się dobrze w swoim ciele? Chciałabyś coś w nim zmienić? Potrzebujesz motywacji do codziennych treningów? Marzysz o szczupłej sylwetce? Nie jesteś zwolenniczką siłowni? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem, w którym przedstawimy idealne rozwiązanie na Twoje problemy. Zapraszamy do lektury!

Model Look Chodakowska

Płyta DVD Model Look autorstwa Ewy Chodakowskiej to kultowy program opracowany przez słynną Polkę. Co prawda, swoją premierę miał już w 2014 roku, lecz jego nakład bardzo szybko się skończył. Obecnie treningi na płycie DVD trafiły do sprzedaży ponownie, by motywować do działania tysiące kobiet i mężczyzn. Na płycie znajdują się różnorodne treningi skupiające się przede wszystkim na mięśniach pleców, brzucha oraz ramion. Program zawiera także rozgrzewkę i ćwiczenia korekcyjne dla całej postawy. Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej to doskonały sposób na uzyskanie pięknej sylwetki i poprawienia samopoczucia.

Nie lubisz siłowni?

Często słyszy się, że aby zrzucić zbędne kilogramy należy połączyć dietę z odpowiednim treningiem. Jest to zdecydowanie najlepsza droga do sukcesu, nikt jednak nie powiedział, że ćwiczenia muszą być wykonywane na siłowni. Nie da się ukryć, że nie każdemu odpowiada atmosfera tych obiektów. Dodatkowo miesięczne karnety nie należą do tanich, a w obecnej sytuacji epidemiologicznej funkcjonowanie obiektów nie jest zbyt pewne. Model Look Chodakowska to najlepszy przykład na to, że pełnowartościowy trening można wykonać całkowicie samodzielnie w domowym zaciszu. Niezbędne jest jedynie trochę wolnej przestrzeni oraz sprzęt odtwarzający płytę, a także odrobina motywacji. Należy pamiętać, że najtrudniejsze są pierwsze dni, podczas których warto zmusić się do treningów. Kiedy ten etap będzie już za nami, a codzienne treningi staną się rutyną, kształtowanie sylwetki stanie się o wiele przyjemniejsze. Ewa Chodakowska jest specjalistką w dziedzinie fitnessu. Z jej pomocą schudło już tysiące Polek i Polaków. Warto więc zaufać jej autorskiemu programowi i przekonać się do ćwiczeń. Nie każdego dnia musimy wykonywać najbardziej wymagające treningi. Płyta DVD została skonstruowana tak, aby każdy użytkownik mógł wybrać ćwiczenia dla siebie, dostosowane do swojego samopoczucia oraz pokładów energii danego dnia.

Doskonały prezent na święta

Jeżeli w naszym bliskim otoczeniu znajduje się osoba, która boryka się z nadmiarem kilogramów i od dawna szuka motywacji do poprawy swojej sylwetki, doskonałym prezentem dla niej będzie właśnie Model Look Chodakowska. Idealną okazją, by podarować jej zbiór autorskich treningów mogą być właśnie zbliżające się święta. Płytę znajdziemy w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie z multimediami, a jej cena nie jest wygórowana. Świetnym pomysłem jest również kupienie Model Look dla siebie oraz dla bliskiej osoby, dzięki czemu będziemy mogły wykonywać treningi razem i wzajemnie się motywować. Warto pamiętać, że zaraz po świętach czeka nas Nowy Rok, a wraz z nim noworoczne postanowienia.